Kart   |     Fil
Leilighet til salgs i Pilar De La Horadada, Alicante
REF. 2184
195,98 m2 90 m2 3 2
salja: 291 500 €
før: 313 500 €
Beskrivelse

Nybygget leilighet med solarium i Pilar de la Horadada

Oppdag denne moderne nybyggede leiligheten i første etasje i Pilar de la Horadada, et område i full vekst på Costa Blanca og bare noen få minutter fra strendene.

Boligen har et bygget areal på 82,19 m², fordelt på 3 soverom og 2 bad, i tillegg til en terrasse på 13,46 m² og en spektakulær privat solterrasse på 77,03 m² med sommerkjøkken, ideell for å nyte solen og den middelhavske livsstilen.

Inkluderer møblert kjøkken med hvitevarer (ovn, mikrobølgeovn, integrert oppvaskmaskin, keramisk kokeplate, avtrekksvifte og kjøleskap), forhåndsinstallert klimaanlegg, TV- og telefonuttak og tilgang til felles svømmebasseng i boligkomplekset.

Hvorfor investere i Pilar de la Horadada

Denne byen skiller seg ut med sin høye internasjonale etterspørsel, nærhet til strender, golfbaner og alle tjenester, noe som gjør den til et område med stort potensial for verdistigning og utmerket avkastning. I tillegg, siden det er nybygg, tilbyr den moderne design, energieffektivitet og lavere vedlikeholdskostnader.

Kjøp med full trygghet

Hos Cuspar Consulting Real Estate tilbyr vi en helhetlig og personlig service som garanterer et sikkert, transparent og ukomplisert kjøp. Du vil få juridisk rådgivning gjennom hele prosessen, hjelp med NIE-nummer og åpning av bankkonto, grundig gjennomgang av dokumentasjonen og ledsagelse hos notarius publicus. I tillegg følger vi deg frem til nøkkeloverlevering og under ettersalgsservice.

Vår forpliktelse er at du skal kunne kjøpe med full trygghet, vel vitende om at hvert trinn støttes av profesjonelle eksperter.

Kontakt oss i dag:

Cuspar Consulting Real Estate

Telefon: +34 696 92 60 73

Telefon: +34 722 84 23 84

E-post: info@cusparconsulting.com

Nettside: www.cusparconsulting.com

Egenskaper
Salgspris 291 500 €
Pris/m² 1 487
Bygget 195,98 m2
Brukbare 112,95 m2
Soverom 3
Bad 2

Kontakt oss

Dersom du ønsker å motta mer informasjon om denne eiendommen vennligst fyll ut skjemaet:

 Ja, jeg har lest og/eller godtar vilkårene for bruk og personvernreglene
Liknende eiendommer:
 
299 000 €
Ref. 1559  116 m2  2  2
Leilighet til salgs i Los Alcazares, med 116 m2, 2 rom og 2 Bad, Garasje og Heis.
 
260 000 €
Ref. 1210  120 m2  2  2
Eksklusivt boligkompleks med leiligheter med 2 og 3 soverom samt duplex-leiligheter med 3 soverom, beliggende i et privilegert område i Elche, like ved golfbanen.