Mapa   |     Arquivo
Chalet Independiente en venda en Ciudad Quesada, Alicante
REF. 1292
130 m2 50 m2 3 2 1
venda: 629.000 €
Descrición
Chalet Independiente en venda en Ciudad Quesada, con 130 m2, 3 habitacións e 2 baños, Garaxe e Aire acondicionado.
Características
Prezo de venda 629.000 €
Prezo/m² 4.838
Construidos 130 m2
Parcela 632 m2
Xardín 80 m2
Dormitorios 3
Baños 2

Póñase en contacto connosco

Se quere máis información sobre esta propiedade, por favor, encha o formulario:

 Si, lin e/ou acepto as Condicións de uso e a Política de privacidade
Inmobles semellantes:
 
605.000 €
Ref. 1186  142 m2  3  4
Chalet Independiente en venda en Finestrat, con 142 m2, 3 habitacións e 4 baños, Piscina, Garaxe, Ascensor e Aire acondicionado.
 
615.000 €
Ref. 1184  193 m2  3  3
Villas de obra nova en Finestrat: deseño contemporáneo e vistas sen obstáculos